Andreea Marin altfel

25

Întrebarea e, a cui e chestia?

Articole care pot fi despre acelaşi subiect

Andreea Marin altfel - 25 Comentarii

  1. a mea. seamana. nu stiu, sa il intreb pe viermele irelevant, el o vede des in ultima vreme.

  2. mytools, adica e facut in gimp?

  3. Terente ! reincarnat .

  4. hai sa-ti ridic mingea la voleu :

    E Arhi , dragele bunicului !!!

    PS. acu’ dai o bere , nuuu ???

  5. ku-ki, asa o aveam la 13 ani…da-o naibii, ma simt jignit…

  6. Sa fie a lui Tziri? Ma indoesc!

  7. :) ))) ;) ) m-ai inchis batrine , dau eu o bere .

  8. ARHI, ceva de genu’ :) – apoi am zis de gimp ca-i mai necunoscut

  9. e al lui banica,ce greu era sa raspunzi corect,nu vedeti k zambeste?

  10. Visul romanului (prea) simplu. Andreea Marin. Why? Serios acum, ce are femeia asta de o onoreaza careva cu o pula-n manutza ei finutza? Chiar daca reuneste familii, se catara pe Kilimanjaro, rade super-fals, suge puli de batrani miliardari…de ce-o bagam in seama? E doar…inca o tarfa. Cu bani. Si-a atins scopul.
    P.S. Eu nu inteleg cum de a dat Arhi peste o poza porno… Doar stim ca nu-i plac. :-) )))))

  11. N-am zis ca-s dezgustat, dar pana si prin asta ii dam atentie. Si nu merita. Un bukkake in plin centru ar onora-o.

  12. Nea’ dezgustat de porno? Ai patit ceva? :-s
    Tu esti cea mai buna sursa a mea de porn pe twitter.. :) )

  13. Eu nu sunt dezgustat, poza chiar ma face sa rad.

  14. Dar vezi ca reclamele alea google cu Marin cu sula-n mana nu prea se potrivesc. Asta daca te intereseaza soarta contului ala de adsense :)

  15. “eu ziceam ca-s dezgustat de porn in general:)” asta era o gluma din aia seaca sau cum?! tu sursa pornului de toate culorile :) ))

  16. =))voi nu v-ati prins ca e reclama la noul ambalaj de vopsea pentru par, parc’o aud “mama, ia za vezi ce m-am incaruntit”

  17. oau.. prima data cand o vad si nu zambeste fals :)

  18. Un fals nereuşit în Photoshop. A scos microfonu’ şi a băgat o pulă care nu se potriveşte acolo.

  19. trucaj … mai arhi ma asteptam s-o faci mai cu talent … :)

Zi-ne ce ai pe suflet









Înainte de a comenta, citeşte comentariile celorlalţi. E posibil ca ideea ta să fi fost deja spusă şi nu vrei să credem că ai copia ideile altora, nu?

Ştiu că sunt gras şi urât, nu te mai obosi să îmi reaminteşti. Dacă te semnezi cu numele afacerii tale, gen cazane goale şi accesorii, nu te mira când comentariul îţi va fi şters.

Nu uita că sunt şi copii aici, încearcă să fii decent. Comentatorii îşi asumă responsabilitatea celor scrise.